Coworking

Prawdopodobnie najlepsza opcja, jeśli lubisz pić dobrą kawę, wieść bujne życie towarzyskie i… dobrze wykorzystywać czas poświęcany na pracę :)

Sale konferencyjne

Sale szkoleniowe i konferencyjne w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Trójmieście, Szczecinie, Nowym Sączu, Poznaniu, Bydgoszczy, Tychach, Rzeszowie, Łodzi, Opolu, Radomiu... Znajdziesz z nami idealne miejsce!

Wirtualny sekretariat

Wszystkie zalety zatrudniania własnej sekretarki, bez wszystkich minusów jej zatrudniania :)

Co u nas słychać?

01.07.2020

Bozon dziś świętuje

Międzynarodowy Dzień Psa
Czytaj więcej
15.06.2020

Zapraszamy do pracy

Wyjdź z domu. Zacznij pracować normalnie.
Czytaj więcej

Nasze sale

Kraków, Warszawa, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Szczecin, Nowy Sącz, Poznań, Bydgoszcz, Tychy, Rzeszów, Łódź, Opole, Radom... Zadzwoń do nas niezależnie od tego, w którym mieście chcesz zorganizować szkolenie lub konferencję. Współpracujemy z wieloma ośrodkami w całej Polsce. Zaproponujemy Ci salę spełniającą Twoje oczekiwania, pomożemy zorganizować event i będziemy czuwać nad jego przebiegiem. Dopilnujemy wszystkiego w Twoim imieniu :). Dołącz do grona zadowolonych Klientów, którym od lat zapewniamy spokój!

Twoje miejsce do pracy

Najnowsze światowe trendy zmierzają do stworzenia stanowiska pracy, na którym można płynnie przechodzić od pozycji stojącej do leżącej, co podobno bardzo korzystnie wpływa na zdrowie... nie wiadomo jak z wydajnością :). My proponujemy biurko z solidnym drewnianym blatem, szafkę, lampkę i wygodny fotel. W ramach odmiany możesz pracować na stojąco przy wysokim blacie. To miejsce też dobre na relaks, rozmowę i filiżankę pysznej kawy (w poniedziałki z ciastem). Warto spróbować. :)

dni od otwarcia Studia...

litrów wypitej kawy...

ilość pomysłów! :)

Copyright © 2020 Coworking Studio Kraków